Kinkiet ASPEN GOLD 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Linia ASPEN, zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO, to unikalne połączenie klasycznej koncepcji z nowoczesnym wykonaniem. W skład tej kolekcji wchodzi kinkiet i dwa żyrandole: większy o średnicy 45 cm i wysokości 50 cm, w którym przewidziano aż 9 żarówek oraz mniejszy, o wymiarach 45x30 cm i z 6 punktami świetlnymi. Każdy z modeli dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: w barwie szlachetnego złota i stylowego chromu.
Wyjątkowa kolekcja lamp ASPEN stanowi ukłon w stronę miłośników luksusowych i niezwykle wyrafinowanych dodatków. Wszystkie modele z tej linii kształtem nawiązują do klasycznych, pałacowych żyrandoli z kaskadowo nachodzącymi na siebie warstwami kryształowych sopli. Innowacyjnym akcentem jest najwyższa i zarazem najbardziej zewnętrzna warstwa, która wykonana została ze smukłych, prostokątnych płytek ze złotego lub chromowanego metalu. Dzięki takiemu urozmaiceniu lampy nabrały nieco bardziej nowoczesnego charakteru i poszerzone zostało spektrum możliwości ich zastosowań. Takie oświetlenie z powodzeniem sprawdzi się zatem zarówno w tradycyjnych salonach i romantycznych sypialniach, jak i bardziej eklektycznych przestrzeniach, w których nie brakuje mocnych kolorów oraz wyrazistych, złotych bądź srebrnych dodatków.
Lampy ASPEN – luksus na wyciągnięcie ręki
Eleganckie i luksusowe lampy z kolekcji ASPEN zachwycają znakomitym designem, dbałością o szczegóły i precyzją wykonania. Do ich stworzenia wykorzystano wysokiej jakości metal oraz kryształowe elementy, które niezwykle efektownie rozpraszają światło. Wszystkie modele z tej kolekcji, zarówno żyrandole, jak i kinkiety, zaprojektowane zostały pod żarówki typu E14 o mocy 40W. W celu uzyskania najlepszego efektu dobrze jest zdecydować się na żarówki o kształcie świeczki, które wizualnie doskonale wpisują się w klasyczny charakter lamp.
W skład łączącej tradycję z nowoczesnością kolekcji ASPEN wchodzą:
• Kinkiet z dwoma źródłami światła, złoty ML5998
• Kinkiet z dwoma źródłami światła, chrom ML5995
• Żyrandol z sześcioma źródłami światła, złoty ML5999
• Żyrandol z sześcioma źródłami światła, chrom ML5996
• Żyrandol z dziewięcioma źródłami światła, złoty ML6000
• Żyrandol z dziewięcioma źródłami światła, chrom ML5997
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.37kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 2xE14 40W |
| KOLOR | ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | ASPEN |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | brak klosza |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
