Kinkiet ARNOLD 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ARNOLD jest dowodem na to, że ten rodzaj oświetlenia może być dekoracją nie tylko po zmroku, ale również w dzień. Wszystko za sprawą metalowej konstrukcji, która doskonale wpisuje się w wystrój wnętrz utrzymanych w stylu loftowym. Wyjątkowy kształt zadba o nietuzinkową dekorację, z kolei natężenie emitowanego światła wpłynie na wygodę korzystania z pomieszczenia w późnych godzinach. Kinkiet ARNOLD będzie idealnym uzupełnieniem głównego oświetlenia w salonie vintage. Jeśli zależy Ci na delikatnym rozświetleniu poszczególnych stref salonu, będzie to doskonały wybór!
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 360mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | ARNOLD |
| MOC | 1xE27 max 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 190mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 1.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 240mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
