Kinkiet ARIAN 80,5 złoty13W LED 3000K / 31-38777
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Głębokość | 10 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | kinkiet ścienny LED |
| KOLOR | złoty |
| Led zintegrowany | Tak |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, maskownica biała |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| BARWA ŚWIATŁA | ciepła |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xkinkiet ścienny LED |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Wymiary | 5,5x80,5x10 |
| Szerokość | 80,5 cm |
| Strumień świetlny [lm] | 980 Lm |
