Kinkiet ALFA WATSA CZARNY 1xE27 | 25790
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ALFA WATSA CZARNY 1×E27 | 25790
Nowoczesny kinkiet ALFA WATSA CZARNY to stylowe i praktyczne oświetlenie ścienne, które świetnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła w salonie, sypialni, przedpokoju czy nad lustrem.
? Najważniejsze cechy:
-
1 oprawka na żarówkę E27 (żarówka nie jest w zestawie) — możesz dobrać moc i barwę światła odpowiednio do Twoich potrzeb,
-
Kolor: klasyczna, głęboka czerń nadaje kinkietowi nowoczesnego i uniwersalnego charakteru,
-
Design: minimalistyczna, geometryczna forma świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim czy industrialnym,
-
Funkcjonalność: tworzy przyjemne, komfortowe światło – idealne do oświetlenia akcentowego lub dodatkowego.
ALFA WATSA CZARNY 1×E27 to połączenie estetyki i funkcjonalności — praktyczny kinkiet, który dodaje wnętrzu charakteru i subtelnie doświetla przestrzeń.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | czarny |
| Wysokość | 38 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 27 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Głębokość | 13 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
