Kinkiet ALFA RONDA HERBACIANY 1xE27 17cm | 60848
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ALFA RONDA HERBACIANY 1×E27 – 17 cm | 60848
Stylowy kinkiet ALFA RONDA w ciepłym, herbacianym odcieniu to eleganckie oświetlenie, które wprowadzi do wnętrza przyjemny, przytulny klimat. Pojedyncze źródło światła E27 pozwala dobrać żarówkę o odpowiedniej mocy i barwie, dzięki czemu światło możesz dopasować do swoich potrzeb. Subtelna barwa klosza pięknie rozprasza światło, tworząc nastrojową atmosferę w salonie, sypialni, przedpokoju lub łazience. Kompaktowa średnica 17 cm i nowoczesny design sprawiają, że kinkiet pasuje zarówno do wnętrz minimalistycznych, jak i tych urządzonych w klasycznym stylu. Solidne wykonanie z metalu i szkła gwarantuje trwałość i stabilność użytkowania.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Kolor podstawy | chrom |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Wysokość | 27 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 25 cm |
| Kolor klosza | miodowy |
| Głębokość | 17 cm |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
