Kinkiet ALFA KALIOPA CHROM | 24450
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Kolor podstawy | Chrom |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Maksymalna Moc | 10W |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła | E14 LED |
