Kinkiet ALFA ARIEL PATYNOWY 1xE27 | 22610
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ALFA ARIEL PATYNOWY 1×E27 – 26 cm | 22610
Kinkiet ALFA ARIEL w patynowym wykończeniu to stylowe oświetlenie ścienne, które łączy klasyczny charakter z funkcjonalnością. Dzięki jednemu źródłu światła E27 (żarówka nie jest w zestawie) możesz dobrać moc i barwę światła odpowiednią do swoich potrzeb – idealne jako światło dodatkowe w salonie, sypialni, przedpokoju czy przy lustrze. Patynowa oprawa nadaje wnętrzu ciepła i przytulności oraz subtelnej elegancji, a wysokość 26 cm sprawia, że kinkiet prezentuje się harmonijnie i estetycznie. ALFA ARIEL PATYNOWY to praktyczny i dekoracyjny element wnętrza, który podkreśli jego styl i charakter.
Dane techniczne
| Wysokość | 20 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 14 cm |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 26 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor podstawy | patyna |
