Kinkiet ACERO 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja lamp ACERO – ascetyczna w formie, drewno i metal w roli głównej (solidny duet drewna z metalem)
Druciana kolekcja ACERO, wykonana z dbałością o każdy szczegół, składa się z kinkietu oraz 3 trzech lamp wiszących z dwoma, trzema i pięcioma źródłami światła.
Dzięki temu, że kompozycja ta złożona jest z drewna i czarnego metalu z łatwością wkomponuje się zarówno w klimat salonu w stylu skandynawskim jak i w loftowe wnętrza barowe czy restauracyjne.
Wysoce estetyczne klatkowe klosze zapewnią oświetlenie pomieszczenia, wydobywając różne faktury mebli i ścian, prezentując jednocześnie piękną grę światła i cienia po zapaleniu lamp.
Warto podkreślić, że w przypadku lamp wiszących producent umożliwił regulację ich wysokości, dzięki czemu oświetlenie można łatwo dopasować do swoich potrzeb.
Intrygujący i prosty design z pewnością będzie przykuwać uwagę wszystkich gości.
Lampy z rodziny ACERO dostosowane są do klasycznych żarówek typu E27, jednak w celu uzyskania cieplejszego, bardziej dekoracyjnego efektu, idealnym rozwiązaniem będzie wybór żarówki w stylu vintage.
W skład kolekcji wchodzi:
• Kinkiet ACERO MLP7886
• Lampa wisząca ACERO MLP7887
• Lampa wisząca ACERO MLP7888
• Lampa wisząca ACERO MLP7889
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Czarny / Brązowy |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | ACERO |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.8kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 250-500mm |
| WAGA BRUTTO | 1.1kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 220mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
