Kinikiet MOTYL 2 WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| GWINT | E27 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 1xE27 60W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 530 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 1.00kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.5 |
| RODZINA LAMP | MOTYL |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 2.47kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
