Kelmi - Plafon PLF-64839-L-CL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Kelmi PLF-64839-L-CL to elegancki, nowoczesny plafon LED od polskiego producenta Italux, idealny do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy klasycznym.
Plafon Kelmi wyróżnia się subtelnym, geometrycznym wzorem przypominającym szlifowany kryształ, który nie tylko zdobi, ale także efektywnie rozprasza światło. Biała kolorystyka z chromowanym akcentem sprawia, że lampa pasuje do różnych aranżacji wnętrz. Dzięki płaskiej konstrukcji (wysokość 7 cm) jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z niskimi sufitami.
Dane techniczne
| Wysokość | 7 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Rodzaj lampy | Plafony |
| Średnica | 48 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Maksymalna Moc | 48W |
| MATERIAŁ | stal, tworzywo sztuczne |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna biel |
| lumeny | 3360 lm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| kelwiny | 4000K |
