Kartusz Gazowy 230g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
• Kartusz gazowy do grilli oraz kuchenek gazowych
• 100% mieszanki gazu butan
• Masa gazu: 230 g
• Samouszczelniający zawór, standard SSN-29
• Zgodny z normami EN417; UN2037
• Do użytku w pozycji poziomej
• Osłona - kapturek zabezpiecza zawór i gwint przed uszkodzeniem
• Funkcja Push & Turn ułatwia umieszczanie kartusza w kuchence
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 195mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 65mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.23kg |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.325kg |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65mm |
| RODZINA LAMP | GAZ |
| Uziemienie | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 28.0000 |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
