Kantami - Lampa przy lustrze MB1388R/M BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Kantami MB1388R/M BK wyróżnia się prostym, ale eleganckim wyglądem. Dzięki swojej minimalistycznej formie doskonale komponuje się w nowoczesnych łazienkach, szczególnie nad lustrem. Czarna obudowa w połączeniu z białym dyfuzorem zapewnia estetyczny wygląd oraz równomierne rozproszenie światła.
Zastosowanie
Dzięki stopniowi ochrony IP44, lampa jest odporna na wilgoć, co czyni ją idealnym wyborem do łazienek, szczególnie nad lustrem. Może być również stosowana w innych pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak pralnie czy kuchnie.
Dane techniczne
| Szerokość | 3,9 |
| lumeny | 1180 lm |
| Długość | 53,4 |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| Kolor Oprawy | Czarny |
| NAPIĘCIE | 220-240V/50~60Hz |
| Maksymalna Moc | 12W |
| Wysokość | 8,2 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
