Kabel zasilający/przedłużacz BIAŁY do GIRILANDY 2m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel przystosowany do łączenia z girlandami ogrodowymi:
- GIRLANDA 10 METRÓW EKO6202
- GIRLANDA 15 METRÓW EKO0412
- GIRLANDY Z KOLOROWĄ ŻARÓWKĄ EKO6219
- GIRLANDY Z ZARÓWKĄ FILAMENTOWĄ EKO6226
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | BIAŁY |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.16kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.17kg |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 2 m |
