Kabel przedłużający do Fokus 60W - 2m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | PVC |
| Led zintegrowany | Nie |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.106kg |
| NOWOŚCI | 23 |
| WAGA BRUTTO | 0.109kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| NOWOŚCI | 23 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.106kg |
| MATERIAŁ | PVC |
| WAGA BRUTTO | 0.109kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1 |
