KUUL E czarna sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ulepimy dziś bałwana? Co to, to nie! Ze śnieżnych kul zrobimy Kuul lampy. W połączeniu
z precyzyjnie wykonanymi czarnymi elementami gwarantują spektakularny efekt! Seria lamp Kuul UMMOżliwi Ci zachowanie spójnego stylu oświetlenia w każdym pomieszczeniu.
Największa szklana kula o średnicy 30 cm, zastosowana w lampie Kuul E, doskonale sprawdzi się jako lampa nad stołem w jadalni. Można wykorzystać ją pojedynczo lub w towarzystwie mniejszych sióstr o średnicy 15 cm (Kuul F). Z kolei kinkiet Kuul D/D1 znakomicie oświetli Twoje ulubione miejsca do czytania książek. Całość dopełni lampka stojąca. W ciągu dnia lampy przypominają śnieżnobiałe kule, a wraz z nadejściem wieczoru wypełniają pokój przyjemnym, naturalnym światłem.
Dane techniczne
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - długość cm | 100cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Średnica | 30cm |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Kolor podstawy | czarny |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Wys/szer / średnica klosza | 30cm |
| Waga produktu brutto kg | 2.9 Kg |
| Długość | 130cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
