KOLOROWE PLASTIKOWE ŻARÓWKI LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 10 x 0.03 W LED |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1600 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.4 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 90szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
