KINKIET VERTIGO 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Vertigo jest ciekawą propozycją dla wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni a nawet korytarzu. Lampa może być dopełnieniem aranżacji w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| RODZINA LAMP | VERTIGO |
| MOC | 12W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 840lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.37kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78146 |
| WAGA BRUTTO | 0.72kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 20mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
