KINKIET PERLA SILVER 10W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa PERLA SILVER 855 to model przeznaczony do montażu ściennego. Odbijające światło, szklane kule na metalowych prętach i srebrna oprawa w kształcie półkola dodadzą każdemu wnętrzu efektu glamour, pięknie je przy tym rozświetlając. Model ten wygląda jeszcze efektowniej z lampą wiszącą z tej samej linii.
Produkt z linii PERLA SILVER został objęty przez producenta dwuletnią gwarancją, w trakcie której świadczone są prace naprawcze.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.2 kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 380 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| MOC | 10W |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| RODZINA LAMP | PERLA |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700 lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| KOLOR | SREBRNY |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
