KINKIET PERLA BIANCO 10W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ścienna PERLA BIANCO 856 doda blasku wnętrzom utrzymanym w nowoczesnej stylistyce. Szklane kule “naplecione” na metalowe pręty pięknie odbijają światło, a biała oprawa w kształcie półkola będzie pasować do ściany we właściwie każdym kolorze.
W zestawie z lampą ścienną PERLA BIANCO 856 znajduje się instrukcja obsługi, a także elementy niezbędne do jej złożenia. Produkt objęto dwuletnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700 lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| KOLOR | BIAŁY |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 1.4 kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 380 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| MOC | 10W |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| RODZINA LAMP | PERLA |
