KINKIET OWL 1XG9 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny kinkiet OWL 245 to niebanalny sposób na ciekawe dodatki do pokoju dziecięcego. Neutralna kolorystyka - beż i brąz - będą doskonale współgrać z drewnem, beżami i bielą, a okrągła oprawa przypominająca sowę siedzącą na gałęzi wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Lampa świetnie prezentuje się w zestawie z lampami wiszącymi z kolekcji OWL.
Polska lampa OWL 245 jest objęta 24-miesięczną gwarancją producenta.
"
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| GWINT | G9 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.4 kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 260 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xG9 max 6W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| RODZINA LAMP | OWL |
