KINKIET OVO 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Ovo 304 jest połączeniem współczesnego wzornictwa, jednak swoje miejsce znajdzie także we wnętrzach klasycznych. Unikalna i wyjątkowa stylistyka przypominająca kroplę wody, przyciąga wzrok, a pomieszczenia w których została zastosowana zyskują eleganckiego charakteru. Lampa może zostać zastosowana w salonach, kuchniach i sypialniach
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 15szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 5W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| RODZINA LAMP | OVO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350lm |
| WAGA NETTO | 0.46kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 7cm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.45kg |
| WAGA BRUTTO | 0.63kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 10cm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 175 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
