KINKIET MERCURIO 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten nowoczesny kinkiet łączy w sobie minimalizm formy z geometrycznymi kształtami i ciekawą kompozycją. Może być z powodzeniem zastosowany w salonie, pokojach gościnnych, ale również w łazienkach i korytarzach. Jako stylowy dodatek ożywi również wnętrze niejednej restauracji i biura. Produkt idealnie uzupełni aranżację, w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji Mercurio.
Lampy MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. W sprzedaży dostępne są także wymienne moduły LED w oparciu, o które wykonane zostały lampy."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.96kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 75mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.02kg |
| WAGA BRUTTO | 1.22kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78149 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 1 |
| MOC | 12W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| RODZINA LAMP | MERCURIO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 840lm |
