KINKIET FRAME 6W LED BIAŁY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jeśli zamiast pejzażu chcesz na ścianie salonu powiesić rodzinne zdjęcia lub rośliny, opraw je taką ramą z modułem LED, aby uzyskać oryginalny, niepowtarzalny efekt. Rama FRAME 205 znajdzie swoje miejsce w nowoczesnych pomieszczeniach o gładkich, jednolitych ścianach.
Produkt ten został objęty 12-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420 Lm |
| MOC | 6W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.80kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.00kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
