KINKIET BOTTLE 1x5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowatorska linia wzornicza lamp z serii Bottle to idealna propozycja zarówno do wnętrz współczesnych, jak i bardziej klasycznych. Kinkiet wyjątkowo dobrze będzie wyglądał w kuchni oraz w salonie. Z powodzeniem może być wykorzystany również w barach, pubach i restauracjach. Ze względu na swój oryginalny design, ożywi i nada charakteru każdemu pomieszczeniu.
Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.51kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 5.5cm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.31kg |
| WAGA BRUTTO | 0.66kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 12.5cm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 115 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 5W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| RODZINA LAMP | BOTTLE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350lm |
