KINKIET ALFA ROSETTA 63 ZŁOTY & CZARNY 1xE14 / 91522
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | złoty antyczny |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E14 max 10W LED |
| Wysokość | 25 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 27 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 20 cm |
