KINKIET ALFA MIKO BIAŁY 1xE27 / 91539
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Alfa Miko 91539 to nowoczesna oprawa ścienna o minimalistycznym i uniwersalnym charakterze. Biała kolorystyka nadaje mu lekkości i subtelności, dzięki czemu doskonale wpisuje się w jasne, nowoczesne oraz skandynawskie aranżacje wnętrz.
Prosta forma kinkietu sprawia, że świetnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie w salonie, sypialni, korytarzu czy przy lustrze. Może pełnić funkcję światła dekoracyjnego, akcentowego lub praktycznego, tworząc przyjemny klimat w pomieszczeniu.
Model wyposażony jest w gwint E27, co pozwala na szeroki wybór źródeł światła – od energooszczędnych żarówek LED po dekoracyjne modele filamentowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Dane techniczne
| KOLOR | biały , jasne drewno |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 10 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
