KINKIET ALBA 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet wyróżnia się nowoczesną formą, stanowi też stylowy dodatek do współczesnych wnętrz. Model może też stanowić uzupełnienie kolekcji Alba, tworząc spójną aranżację.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.80 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1.00 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| RODZINA LAMP | ALBA |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 165 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
