KIDDY lampa sufitowa plafon 38 cm 2x40W E27 / 31-38869
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, abażur tkanina +PCV |
| Ilość źródeł + trzonek | 2xE27 |
| Wysokość | 14 cm |
| Wymiary | 14x38x38 |
| Szerokość | 38 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
