KELLO C biała lampa ścienna / kinkiet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały |
| Długość | 28,8cm |
| Źródło światła | G9 LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | metal / szkło / drewno |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Wysokość | 55,5cm |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Szerokość | 27cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
