Isola 4K - Kinkiet ogrodowy OWL-6950-4K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ogrodowy Isola 4K OWL-6950-4K od Italux to elegancka i funkcjonalna oprawa zewnętrzna, idealna do oświetlenia elewacji, tarasu czy ogrodu.
Zastosowanie
Dzięki stopniowi ochrony IP54, kinkiet jest odporny na warunki atmosferyczne, co czyni go odpowiednim do użytku zewnętrznego. Idealnie sprawdzi się do oświetlenia elewacji budynku, tarasu czy ogrodu, tworząc przyjemną atmosferę dzięki neutralnej barwie światła.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna biel |
| Maksymalna Moc | 9W |
| Wysokość | 17 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Szerokość | 23 |
| lumeny | 722 lm |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| kelwiny | 4000K |
| Długość | 19 |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| NAPIĘCIE | AC85-265V |
| Gwarancja | 5 lat |
| MATERIAŁ | Aluminium, tworzywo sztuczne |
| Kolor Oprawy | Czarny piaskowany |
