Hare lampa sufitowa czarny 2x40W E27 / 32-18434
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Wysokość | 100 cm |
| Wymiary | 100x55x20 |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | szary |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, abażur tkanina +PCV |
| Ilość źródeł + trzonek | 2xE27 |
