HANEA ST biała lampa stołowa z półką
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - długość cm | 150cm |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Kolor podstawy | biały |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 25cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Szerokość | 30cm |
| Średnica podstawy | 14cm |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 2.7 Kg |
