Grill turystyczny 32 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piknik w ogrodzie, wypad na działkę czy camping - dzięki niewielkim rozmiarom wszędzie zabierzesz go ze sobą z łatwością, a prosty montaż sprawi, że po kilku minutach grill stoi stabilnie, a ty możesz już przygotować posiłek. Po skończonym grillowaniu równie szybko i prosto go wyczyścisz do ponownego użycia. Szybkość składania czyni go idealnym na wycieczki i letnie wypady jednocześnie zapewniając wygodną powierzchnię grillowania.
Dobrze zabezpieczony i łatwy w czyszczeniu
Emaliowana powłoka i chromowanie rusztu dobrze chronią produkt przed warunkami pogodowymi, przed uszkodzeniami i zużyciem. Wyjmowany ruszt ułatwia sprawne czyszczenie po skończonym grillowaniu.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 475mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 325mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 325mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33.5 |
| WAGA NETTO | 1 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 1.15 kg |
| MATERIAŁ | STAL |
