Giulia - Lampa wisząca 5304-840RP-BK-3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Giulia 5304-840RP-BK-3 Italux — styl, funkcjonalność i design
Elegancki pierścieniowy design w kolorze czarnym nadaje lampie Giulia 5304-840RP-BK-3 nowoczesny charakter. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz połączyć dekorację i oświetlenie w jednym. Zintegrowany moduł LED zapewnia równomierne światło o ciepłej barwie 3000 K, a możliwość regulacji wysokości pozwala dostosować lampę do różnych przestrzeni.
Lampa Giulia w wersji wiszącej doskonale sprawdzi się jako centralny element nad stołem w jadalni, nad barkiem kuchennym, w salonie lub w strefie wypoczynku. Jej nowoczesny wygląd pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim, minimalistycznym, industrialnym czy loftowym.
Dzięki regulowanej długości zawieszenia (do 120 cm) dopasujesz ją do różnej wysokości pomieszczeń — nie zależnie od wysokości sufitu.
Dane techniczne
| Średnica | 48 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor Oprawy | Czarny |
| MATERIAŁ | Aluminium, akryl |
| Maksymalna Moc | 40W |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 9 |
| lumeny | 2200 lm |
| Materiał klosza | Akrylowy |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
