Girlanda zewnętrzna Summer Time S14 Filament 2200K 36V 10xE27 IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.79kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 6600mm |
| MATERIAŁ | METAL + PC |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 0.89kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | <80 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ZASILANIE | 230V |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| RODZINA LAMP | GIRLANDA 36 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9kg |
| MOC | 6W LED |
| GWINT | E27 |
| BARWA ŚWIATŁA | 2200lm |
| NAPIĘCIE | 36V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| KĄT ŚWIECENIA | 270° |
