Ganti - Lampa wisząca PND-34362-3V-HBR-OPAL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Ganti PND-34362-3V-HBR-OPAL – elegancja w subtelnym wydaniu
Dodaj wnętrzu delikatny, nowoczesny akcent świetlny dzięki lampie Ganti PND-34362-3V-HBR-OPAL od Italux. Model ten łączy złotą konstrukcję z mleczno-białymi (opalowymi) kloszami i wbudowanym oświetleniem LED, tworząc efektowną i funkcjonalną oprawę świetlną do różnorodnych pomieszczeń.
Zalety i zastosowanie
-
Wbudowane LED 8 W – brak konieczności samodzielnego dobierania żarówek.
-
Opalowe klosze zmiękczają światło, tworząc przyjemny klimat.
-
Złota rama dodaje elegancji i luksusowego charakteru.
-
Regulowana długość przewodu pozwala dostosować lampę do wysokości pomieszczenia.
-
Idealna do salonów, jadalni, nad stół, nad wyspę kuchenną lub jako dekoracyjny zwis w przestrzeni dziennej.
Dane techniczne
| Średnica | 11 |
| Maksymalna Moc | 8W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| lumeny | 865 lm |
| Wysokość | 34 |
| kelwiny | 3000K |
| Materiał klosza | opalowy |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwarancja | 5 lat |
