GLADIO biała sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Gladio to lampy wiszące w klasycznych odcieniach: czarnym i białym. Metalowe elementy oświetlenia z tej serii są lakierowane farbą strukturalną i “nawleczone” na przewód w poliestrowym oplocie. Całość wieńczy matowy szklany klosz, charakterystyczny dla marki UMMO.
Monochromatyczne lampy Gladio są wprost stworzone do minimalistycznych przestrzeni, ale równie świetnie spiszą się w salonie lub sypialni w stylu nowoczesnym, scandi, a nawet boho. Krótko mówiąc: oświetlenie Gladio zawojuje niejedno wnętrze. W końcu “gladio” to z łaciny “miecz” :)
Dane techniczne
| Szerokość | 15cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Barwa klosza | biały |
| Średnica podstawy | 12cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Waga produktu brutto kg | 2.2 Kg |
| Źródło światła | G9 LED |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| przewód zasilający - długość cm | 100cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Średnica | 15cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Kolor podstawy | biały |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Zawiera źródło światła | Nie |
