GIRLANDA 10 METRÓW Z ŻARÓWKĄ FILAMENTOWĄ 10x1,5W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Girlanda świetnie sprawdzi się jako element dekoracji w ogrodach, w antresolach czy na tarasach, tworząc swoim światłem niepowtarzalny klimat i nastrój. Dzięki temu, wykonano ją z bardzo trwały materiałów - czarne tworzywo sztuczne - przypisano mu stopień ochrony IP44, co oznacza, że ten model jest chroniony przed szkodliwą wilgocią. Girlanda od marki Eko-Light bardzo dobrze sprawdzi się także we wnętrzach loftowych lub skandynawskich.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | EK230 - F |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 150 W MAX |
| GWINT | E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 10 m |
| WAGA NETTO | 1 kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA BRUTTO | 1.1 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.20 kg |
