Furla - Kinkiet WL-53742-1-CF
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Furla WL-53742-1-CF
Elegancki i funkcjonalny kinkiet LED, doskonały jako oświetlenie ścienne w salonie, sypialni, korytarzu lub jako lampka nocna. Wersja „CF” oznacza wykończenie w kolorze kawowym (coffee / brown).
Zalety i zastosowanie
-
Ciepła biel (3000 K) sprzyja relaksowi i stwarza przytulną atmosferę.
-
Kompaktowe wymiary — nie zajmuje wiele miejsca na ścianie.
-
Wykończenie w odcieniu kawowym (CF) pozwala na harmonijne zestawienie z meblami w tonacjach drewna, brązu czy beżu.
-
Zintegrowany LED — oszczędność energii i brak konieczności wymiany żarówek.
-
Kąt świecenia ~45° umożliwia skierowanie światła w wybranym kierunku — dobre do oświetlenia fragmentu ściany, zdjęcia, czy czytania.
-
Prosty montaż i estetyczny wygląd — sprawdzi się jako dekoracyjny i funkcjonalny element wnętrza.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Aluminum |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| KĄT ŚWIECENIA | 45 |
| Maksymalna Moc | 8W |
| Szerokość | 13 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| lumeny | 516 lm |
| Gwarancja | 5 lat |
| kelwiny | 3000K |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Średnica | 14,5 / 2,5 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor Oprawy | Kawowy |
