Fuente - Lampa wisząca PND-34395-3-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fuente PND-34395-3-BK – Lampa wisząca
Elegancka, nowoczesna lampa wisząca Fuente w kolorze czarnym (BK), wyposażona w trzy klosze tworzące efektowną kompozycję świetlną. Zintegrowany moduł LED o mocy 5 W i temperaturze barwowej 3000 K zapewnia ciepłe, przyjemne światło, a regulowany zwis pozwala dopasować lampę do wysokości sufitu. Idealna do salonu, jadalni czy kuchni, gdzie pełni funkcję zarówno oświetlenia funkcjonalnego, jak i dekoracyjnego akcentu wnętrza.
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 15W |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 63 |
| lumeny | 1108 lm |
| Materiał klosza | Siatkowany, przezroczysty, szklany |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Średnica | 48 |
| Kolor Oprawy | Czarny mat, chrom |
