Forni p lampa wisząca czarny 3x40W E27 / 1366
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| KOLOR | brązowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe+drewno, abażur tkanina +PCV |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE27 |
| Wysokość | 150 cm |
| Wymiary | 150x100x100 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
