Firenze lampa wisząca czarny 1x60W E27 / 31-23872
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, abażur tkanina+fornir, przewód w bawełnie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wysokość | 115 cm |
| Wymiary | 115x35x35 |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
