Faris - Lampa wisząca PND-62738-53W-3K-BK-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Faris PND-62738-53W-3K-BK-GD – dekoracyjny design z LED
Faris PND‑62738‑53W‑3K‑BK‑GD
Nowoczesna lampa sufitowa Faris łączy czarny pierścień z akcentami złota i wbudowanym modułem LED, który emituje ciepłe światło 3000 K — doskonała propozycja do salonu, jadalni czy przestrzeni komercyjnych.
Zastosowanie i atuty
-
Efektowny design: czarno-złote wykończenie i pierścieniowy kształt sprawiają, że lampa pełni funkcję dekoracyjną, będąc centralnym elementem pomieszczenia.
-
Jasne światło LED: duża moc i wysoki strumień świetlny sprawiają, że nadaje się jako główne źródło światła w salonie, jadalni czy holu.
-
Regulowana wysokość: wysokość całkowita do 120 cm pozwala dostosować lampa do różnych sufitów i ustawień wnętrz.
-
Jakość marki Italux: metal + akryl, solidne wykonanie, pięcioletnia gwarancja.
-
Ciepła atmosfera: barwa 3000 K tworzy przyjemny i przytulny klimat w pomieszczeniu.
Dane techniczne
| Wysokość | 10 |
| możliwość ściemniania. | Tak |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 65 |
| Maksymalna Moc | 53W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| lumeny | 3600 lm |
| NAPIĘCIE | 230V |
| kelwiny | 3000K |
| MATERIAŁ | Stop metali, akryl |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
