FUPPU A biała sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Głębokość | 15cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Długość | 150cm |
| przewód zasilający - długość cm | 80cm |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 33cm |
| Kolor podstawy | biały |
| Szerokość | 33cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| Maksymalna Moc | 2 x 12W |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Waga produktu brutto kg | 2.43 Kg |
