FLOWER BLACK GOLD SPOT 3xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 3xGU10 max 8W LED |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA NETTO | 0.87kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 483mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.99kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 70mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49.1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.8 |
| RODZINA LAMP | FLOWER |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.8 |
