FLOWER BLACK GOLD LAMPKA GABINETOWA 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 385mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.3 |
| RODZINA LAMP | FLOWER |
| MOC | 1xGU10 max 8W LED |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | N/D |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.76kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.89kg |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 105mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 39.3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
