ESTERA WOOD ORZECH BURSZTYN LAMPA SUFITOWA 3XG9 / 11093
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji ESTERA WOOD to połączenie klasyki i ekologii. Okrągłe, białe klosze zostały tutaj zestawione z drewnianym wykończeniem. Będą pasować do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy stawiają na naturalne rozwiązania aranżacyjne. Lampy z kolekcji ESTERA WOOD będą efektownym dodatkiem do sypialni, salonu, jadalni, gabinetu czy stylowej garderoby. Modele można zasilać jedną bądź kilkoma żarówkami. Dzięki temu możesz dopasować je do metrażu pomieszczeń.
Dane techniczne
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | G9 |
| Kolor stelaża | Brązowy|Orzech |
| Długość lampy | 23 cm |
| Materiał abażura - klosza | Szkło |
| Szerokość lampy | 47 cm |
| Kolor abażura - klosza | Bursztyn |
| Wysokość lampy | 17 cm |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne|Drewno |
| Styl lampy | Nowoczesny|Scandic-eco|Skandynawski |
