ENZO KINKIET 1xG9 BIAŁY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ENZO
Prostota i luksus – te dwa określenia najlepiej oddają charakter lamp z kolekcji ENZO. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, od proszkowanej bieli po metaliczne srebro. Zastosowana w nich innowacyjna metoda LED COB gwarantuje niezawodność i komfort użytkowania. Dzięki temu, że lampy z tej kolekcji mają uniwersalny wygląd, będą pasować do większości wnętrz. To idealny wybór dla osób, które cenią prostotę, nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Styl lampy | Nowoczesny|Lofotwy|Industrialny|Minimalistyczny|Retro |
| Źródło światła | G9 MAX 8W |
| Dlugosc kartonu | 120 |
| Typ produktu do normy CE | oprawy oświetleniowe |
| Szerokosc kartonu | 120 |
| Uziemienie | Tak |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 3300 K - 4500 K |
| Wysokosc kartonu | 120 |
| ZASILANIE | 230V |
| Dlugosc lampy | 50 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokosc lampy | 140 |
| Kolor stelaża | Biały |
| Wysokosc lampy | 150 |
