Doria - Lampa przyłóżkowa WL-83957-1-GR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa przyłóżkowa Doria WL-83957-1-GR
Nowoczesna lampa ścienna LED w kolorze grafitowym, zaprojektowana z myślą o funkcjonalnym oświetleniu przy łóżku. Jej minimalistyczny design sprawia, że doskonale komponuje się z wnętrzami w stylu industrialnym, loftowym, japandi czy minimalistycznym.
Zastosowanie:
Idealna jako lampka nocna przy łóżku, oświetlenie do czytania w sypialni, gabinecie czy hotelu. Ruchoma głowica pozwala na precyzyjne skierowanie światła, zapewniając komfort użytkowania.
Dane techniczne
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Średnica | 2,5 |
| MATERIAŁ | Aluminum |
| Kolor Oprawy | Szary |
| KĄT ŚWIECENIA | 45 |
| Maksymalna Moc | 8W |
| Wysokość | 18,5 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Szerokość | 13 |
| lumeny | 559 lm |
| Długość | 10,5 |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
