Dorbia - Lampa biurkowa TB-83647-BLU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa biurkowa Dorbia TB-83647-BLU
Nowoczesna, kompaktowa lampa stołowa w kształcie „grzybka”, wykonana w eleganckim, niebieskim kolorze. Idealnie łączy funkcję praktycznego oświetlenia z dekoracyjnym charakterem.
Zastosowanie:
Świetnie sprawdzi się jako lampka nocna w sypialni, oświetlenie biurka do pracy czy dodatkowe światło dekoracyjne w salonie lub pokoju dziecięcym. Możliwość zmiany barwy światła pozwala dopasować ją zarówno do relaksu, jak i do czytania czy pracy.
Dane techniczne
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Rodzaj lampy | Biurkowe i gabinetowe |
| Średnica | 15 |
| Kolor Oprawy | Niebieski |
| NAPIĘCIE | 5V1A |
| Maksymalna Moc | 2W |
| MATERIAŁ | Stop metali, tworzywo sztuczne |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 7,5 |
| lumeny | 45 lm |
| Materiał klosza | Niebieski |
| kelwiny | 3000K - 6500K |
